Atribuită Cumpărare directă

Furnizare mobilier scolar Scoala Gimnaziala nr.1 Tunari conform solicitarii de oferta nr. 9731/15.09.2021 si ofertei nr. 9800/20.09.2021.

Număr anunț
DA28803566
Autoritate contractantă
UAT Comuna Tunari (CUI 4505618)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39160000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.850 RON
Valoare atribuită
8.850 RON
Data publicării
20.09.2021 00:00
Data finalizării
20.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.850 RON

din 8.850 RON estimat