Atribuită Cumpărare directă

Tabla scolara monobloc alba, cu suprafa?a metalo-ceramica Caracteristici: suprafa?a de lucru metalo-ceramica magnetica, de culoare alba, formata din tabla de o?el 0,25 mm emailata cu glazura/pudra ceramica. Spatele este realizat din tabla zincata de 0,3mm. Rama din aluminiu de 23mm, cu nervuri de rigidizare. Col?ar din ABS, 60 x60 mm, cu sistem de prindere pe perete. Tabla este prevazuta cu suport pentru creta ?i carioca. Fixarea de perete se face cu 4 ?uruburi ( sunt incluse în set). Tabla este incasabila la ?ocuri punctuale. Garan?ie: 2 ani Termen de exploatare a suprafe?ei ceramice: nelimitat.

Număr anunț
DA28679571
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA (CUI 4348807)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
30195920-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.148 RON
Valoare atribuită
1.148 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
06.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.148 RON

din 1.148 RON estimat