Atribuită
Cumpărare directă
Kit evacuare active AGSS pentru aparatul de anestezie GE Healthcare Carestation 650 Nota: Oferta contine manopera necesara instalarii. Termen de livrare/instalare: 2-3 saptamani de la comanda ferma; Termen de plata: 60 de zile de la facturare; Valabilitate oferta: 90 de zile de la data prezentarii; Garantie: 6 luni de la instalare. Pentru orice detalii si informatii suplimentare referitoare la oferta, va stam la dispozitie Acceptarea prezentei reprezinta comanda ferma.
- Număr anunț
- DA28862394
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.818 RON
- Valoare atribuită
- 2.818 RON
- Data publicării
- 27.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.