Atribuită Cumpărare directă

Cabluri, senzori, mansete compat monitoare GE B20 si aparat anestezie GE cu monitoare

Număr anunț
DA28808965
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
Cod CPV
32581130-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.186 RON
Valoare atribuită
15.186 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.186 RON

din 15.186 RON estimat