Atribuită
Cumpărare directă
Placa electronica sursa alimentare pentru RMN (SRPS Control board) - Pret unitar RON fara TVA: 25.000,00 Pretul este valabil in conditiile returnarii gratuite catre furnizor a piesei defecte si include costurile aferente instalarii. In cazul in care defectiunea prezinta o complexitate avansata, fiind necesar sa se inlocuiasca si alte piese, acestea vor face obiectul unei oferte ulterioare. Garantia acordata piesei este de 3 (trei) luni de la data instalarii. Piesele care, in timpul perioadei de garantie, le inlocuiesc pe cele defecte, beneficiaza de o noua perioada de garantie care curge de la data inlocuirii acestora, dar nu va depasi termenul garantiei acordata initial pieselor respective. Valabilitatea ofertei este de 30 de zile de la data prezentarii. Interventia asupra echipamentului se va realiza in cel mai scurt timp posibil, dar nu mai mult de 90 de zile de la lansarea comenzii ferme. Acceptarea prezentei oferte reprezinta comanda ferma.
- Număr anunț
- DA28795042
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 30237140-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.000 RON
- Valoare atribuită
- 24.000 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.