Atribuită Cumpărare directă

Pentru aparat de anestezie Carestation 620, conform Ofertei Termen de livrare 2-3 saptamani de la comanda ferma Garantie: 12 luni de la instalare Oferta valabila in regim Buy-Back Acceptul reprezinta comanda ferma conf oferta 4644/14.09.2021

Număr anunț
DA28782646
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
Furnizor / câștigător
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
Cod CPV
31731100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.891 RON
Valoare atribuită
13.891 RON
Data publicării
16.09.2021 00:00
Data finalizării
20.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.891 RON

din 13.891 RON estimat