Atribuită
Cumpărare directă
Antena de abdomen pentru RMN Signa Explorer - 48.000,00 RON + TVA Pretul este valabil in conditiile returnarii gratuite catre furnizor a piesei defecte si include costurile aferente instalarii. In cazul in care defectiunea prezinta o complexitate avansata, fiind necesar sa se inlocuiasca si alte piese, acestea vor face obiectul unei oferte ulterioare. Garantia acordata piesei este de 12 (douasprezece) luni de la data instalarii. Piesele care, in timpul perioadei de garantie, le inlocuiesc pe cele defecte, beneficiaza de o noua perioada de garantie care curge de la data inlocuirii acestora, dar nu va depasi termenul garantiei acordata initial pieselor respective. Acceptarea prezentei reprezinta comanda ferma
- Număr anunț
- DA28699491
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 33111610-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.000 RON
- Valoare atribuită
- 48.000 RON
- Data publicării
- 07.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.