Atribuită
Cumpărare directă
M1149310 Kit senzori de flux (Air flow sensorkit) Nota: Oferta este valabila cu preluarea pieselor defecte. Preturile contin manopera necesara instalarii pieselor si reparatiei aparatului. Termen de livrare/instalare: 2-3 saptamani de la comanda ferma; Termen de plata: 60 de zile de la facturare; Valabilitate oferta: 90 de zile de la data prezentarii; Garantie: 6 luni de la instalare Acceptarea prezentei oferte reprezinta comanda ferma
- Număr anunț
- DA28666392
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 30237475-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.308 RON
- Valoare atribuită
- 3.308 RON
- Data publicării
- 01.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.