Atribuită Cumpărare directă

LOT 2 cartus Lexmark MX 310 OEM buc 7 283,08 1981,56 cartus Xerox 5024 OEM buc 3 111,69 335,07 cilindru Xerox 5024 OEM buc 1 722,51 722,51 Total lei fără TVA: 3039,14

Număr anunț
DA28838689
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Giurgiu (CUI 4201295)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.039 RON
Valoare atribuită
3.039 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.039 RON

din 3.039 RON estimat