Atribuită
Cumpărare directă
Pachet consumabile originale Cartus toner Canon Black CRG-719 2100pag OEM:CR3479B002AA 8 buc 271,4 lei fara TVA Cartus toner Canon Black CRG-057 pt. LBP22x series, MF44x series; cap. 3.100 pag OEM:3009C002AA 5 buc 355,52 lei fara TVA Cartus toner HP 83A Black CF283A ptr. LaserJet Pro M201 / LaserJet Pro MFP M125/M127/M225, 1500pag OEM:CF283A 6 buc 262,19 lei fara TVA Cartus toner Canon Magenta C-EXV49M ptr. IRC3320 / IRC3320i / IRC3325i / IRC3330i, 19000pag OEM:CF8526B002AA 1 buc 310,32 lei fara TVA Cartus toner Canon Black C-EXV49B ptr. IRC3320 / IRC3320i / IRC3325i / IRC3330i, 36000pag OEM:CF8524B002AA 1 buc 212,97 lei fara TVA
- Număr anunț
- DA28837061
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU RESURSE MINERALE (CUI 4192790)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.045 RON
- Valoare atribuită
- 6.045 RON
- Data publicării
- 23.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.