Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL VA CUPRINDE URMATOARELE > VOPSEA KOBER 5KG BEJ- 9CUT,DILIANT-BUC10,VOPSEA KOBER 5KG NEGRU-CUT 1,TRAFALET VOPSEA -BUC 12,PENSULA VOPSEA-BUC 2,VOPSEA ALBA CAUCIUCATA 5KG- BUC 1,VOPSEA KOBER 5KG GRI INCHIS- BUC 2,AMORSA VAR LAVABIL-BUC 2,VAR LAVABIL 25KG-BUC 2.
- Număr anunț
- DA28672385
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "Nicolae Iorga (CUI 4205505)
- Furnizor / câștigător
- UNIPACT SRL (CUI 14051527)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.040 RON
- Valoare atribuită
- 2.040 RON
- Data publicării
- 02.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.