Atribuită Cumpărare directă

FURNITURI MATERIALE IGIENA PROTECTIA MUNCII

Număr anunț
DA28862014
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii Arad (CUI 13583968)
Furnizor / câștigător
FOX IMPEX SRL (CUI 11866127)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.354 RON
Valoare atribuită
1.354 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.354 RON

din 1.354 RON estimat