Atribuită
Cumpărare directă
Produse de curatenie Agent de clatire pt spalarea automata a veselei DIVA PRONTO, producator KIEHL - Germania 1 buc, Balsam de rufe cu miros placut si persistent, catifeleaza rufele, usureaza calcatul acestora si asigura prospetime rufelor timp indelungat. Multumita formulei de prospetime Kiehl, ARENAS Soft contribuie la un miros placut si indelungat a rufelor, nu ataca pielea si are actiune antistatica. 3 buc, ARENAS- Bleach este un concentrat de albire lichid pe baza de clor pentru utilizare cu ma?ina de spalat automata. Concentrat înalbitor pentru rufe de un alb stralucitor, elimina îngalbenirea, pete colorate ?i pete de mucegai din toate textilele rezistente la clor, cum ar fi lenjerie de masa, halate albe, prosoape de bucatarie, lenjerie de pat 1 buc, Kiehl ARENAS Oxydes este un produs dezinfectant cu proprietati de albire excelente. Datorita unui spectru larg de actiune antimicrobiana se indeplinesc cerintele igienice conf. listei RKI, deja la temperaturi de 60C. ARENAS-Oxydes este un produs indispensabil in profilaxa infectioasa pentru pacient si personalul in azile de batrni si spitale. Pentru dezinfectia chemotermica (la 60C) a tuturor textilelor rezistente la substante alcaline si substante de albire. Nu este indicat pentru spalarea textilelor cu impurificatii mari de sange. Respectati temperatura maxima de spalare, recomandata specific diferitelor textile. 3 buc, Detergent dezinfectant lichid-concentrat, pentru domeniul alimentar. 5 buc
- Număr anunț
- DA28791894
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUSIVA NR. 2 SIBIU (CUI 4198670)
- Furnizor / câștigător
- SERVEXPERT SRL (CUI 15677287)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.394 RON
- Valoare atribuită
- 2.394 RON
- Data publicării
- 17.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.