Atribuită
Cumpărare directă
Scaun ergonomic rotativ de birou. Baza și brațele produsului– care sunt incluse - sunt realizate din PP. Dimensiuni scaun: Înălțime scaun: 99-112 cm; Adâncime șezut: 45 cm; Înălțime șezut: 45-59 cm; Lățime scaun: 63 cm; Înălțime spătar: 55.5-62 cm; Lățime șezut: 46.5 cm; Diametru bază: 60 cm; Adâncime scaun: 59 cm; Lățime spătar: 44 cm. - 20 buc.
- Număr anunț
- DA28875296
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- E-LABORATOR FEERIA SRL (CUI 16315943)
- Cod CPV
- 39112000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200 RON
- Valoare atribuită
- 4.200 RON
- Data publicării
- 28.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.