Atribuită Cumpărare directă

Agitator magnetic cu incalzire MR Hei-TEC, senzor temp. Pt 1000 (AISI 316Ti), sistem de prindere

Număr anunț
DA28859385
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CHIMIE FIZICA ILIE MURGULESCU (CUI 4267176)
Furnizor / câștigător
E-LABORATOR FEERIA SRL (CUI 16315943)
Cod CPV
38436400-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.848 RON
Valoare atribuită
13.848 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.848 RON

din 13.848 RON estimat