Atribuită
Cumpărare directă
Robinet de laborator AC/AR cu montaj pe blat. Debit de apa 26l/min, presiune 3 Bar, testat la 9 Bar/aer. Presiune maxima de lucru 10 Bar. SURFACE PROTECTION. Vopsit electrostatic RAL 7035. Temperatura de lucru : 0-70° Conexiune : Furtun flexibil F3/8” Standarde: EN13792:2000 DIN12898 DIN12918 ISO228/1
- Număr anunț
- DA28756293
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI 10084149)
- Furnizor / câștigător
- E-LABORATOR FEERIA SRL (CUI 16315943)
- Cod CPV
- 44163200-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.062 RON
- Valoare atribuită
- 1.062 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.