Atribuită Cumpărare directă

Techno 505: Taburet de laborator, cu sezut rezistent la umiditate, antiacid si rezistent la dezinfectanti pe baza de clor si alcool – din poliuretan semi-dur de grosime minima 35 mm (culoare neagra). Reglaj pe inaltime (cilindru de gaz) si rotile la pardoseala. Dimensiuni: Inaltime totala scaun: 480-610 mm; Latime totala: 580 mm; Adancime totala: 580 mm; Inaltime sezut: 420-550 mm; Latime sezut: 390 mm; Adancime sezut: 350 mm; Masa totala a scaunului asamblat – 7 kg. - 2 buc; Techno 506: Taburet supra-inaltat de laborator, cu sezut rezistent la umiditate, antiacid si rezistent la dezinfectanti pe baza de clor si alcool – din poliuretan semi-dur de grosime minima 35 mm (culoare neagra). Reglaj pe inaltime (cilindru de gaz) si picioruse fixe la pardoseala. Inel cromat – suport pentru picioare – cu inaltime ajustabila. Dimensiuni: Inaltime totala scaun: 610-860 mm; Latime totala: 580 mm; Adancime totala: 580 mm; Inaltime sezut: 540-790 mm; Latime sezut: 400 mm; Adancime sezut: 410 mm; Masa totala a scaunului asamblat – 8 kg. - 2 buc

Număr anunț
DA28687462
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU BOVINE BALOTESTI (CUI 24413187)
Furnizor / câștigător
E-LABORATOR FEERIA SRL (CUI 16315943)
Cod CPV
39112000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.324 RON
Valoare atribuită
2.324 RON
Data publicării
03.09.2021 00:00
Data finalizării
06.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.324 RON

din 2.324 RON estimat