Atribuită
Cumpărare directă
Mufa Pe 25-6 buc, Dop Capac Pe 25-15 buc,i Mufa Pe 32-6 buc, Dop Capac Pe 32-15 buc,i Canepa-2 buc, Pasta Instalatii-1 buc, Adaptor Pe FE 63x2-2 buc, Robinet Bila 2-1 buc, Olandez Zn 1"-2 buc, Niplu Zn 1"-1 buc, Mufa Zn. 1-1 buc,i Teu Pe Egal 25-1 buc,Adaptor Pe FE 25-3/4-2 buc,Robinet Trecere 3/4-1 buc,lei Piulita 3966 M18x1.5-10 buc, Con 1243 18.5x29x7-10 buc,Pasta Abraziva Spalat Maini Nuovo Derm - 500ml D0122-2 buc. Vinclu De Imbinare 103771 90x55x55-10 buc, Reductor Presiune Apa 3/4-1 buc,Adaptor Pe FE 25-3/4-2 buc,i Furtun AquaFix 5/8 15mm 50ML 8000988-1 buc, Cupla Rapida 3/4" Plastic 8000592-2 buc,Pistol Pentru Stropire Reglabil 8000615 Metalic-1 buc,Adaptor Pe FE 25-3/4-2 buc, Cot Pe 25-2 buc, Robinet Trecere 3/4-4 buc, Siguranta 32A Aut. 1P ABB-2 buc,Teu Pe Egal 25-1 buc, Lant Genovez 5,5mm-40 Ml,Ulei Castrol Magnatec 10w40 1l-1 buc, Antrenor Cu Clichet 1/4-1 buc, Antrenor Cu Clichet 3/8-1 buc, Cric 8 To-1 buc,82.100 lei Reductie Pe 63-50-1 buc,Teu Pe Egal 63-1 buc,Roaba 100L Limex-5 buc, Lopata A1 Cupasa-25 buc,i Coada Lopata Profilata-25 buc,Hidrofor FS536625-1 buc,
- Număr anunț
- DA28873617
- Autoritate contractantă
- Comuna Ocolis (CUI 4561910)
- Furnizor / câștigător
- AGROLIV SRL (CUI 6761027)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.323 RON
- Valoare atribuită
- 3.323 RON
- Data publicării
- 28.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.