Atribuită
Cumpărare directă
AZ 150 - NIVELA ALUMINIU, PROFIL DREPTUNGHIULAR, 2 BULE, 150cm, 0.5mm/m (R7.4.1.0) * 01161501 1 NIVELA LASER CU FASCICOL IN CRUCE+DETECTOR DE0892 * DW088KD-XJ 1 VENTUZA DUBLA, 115 mm, ALUMINIU * BG-7993 2 RULETA TYLON CU PROTECTIE DE CAUCIUC 5 m (R2.1.4.1) * 1-30-697 3 CIOCAN CAUCIUC CU MANER FIBRA DE STICLA, 1200 g * BG-1963 2 DISC DIA TVA 125 SUPERPRO * 31933 3 CAROTA DIAMANTATA PENTRU PLACI CERAMICE, 20 MM, PRINDERE M14 * 053020 1 CAROTA DIAMANTATA PENTRU PLACI CERAMICE, 30 MM, PRINDERE M14 * 053030 1 CAROTA DIAMANTATA PENTRU PLACI CERAMICE, 40 MM, PRINDERE M14 * 053040 1 CAROTA DIAMANTATA PENTRU PLACI CERAMICE, 50 MM, PRINDERE M14 * 053050 1 CAROTA DIAMANTATA PENTRU PLACI CERAMICE, 60 MM, PRINDERE M14 * 053060 1 CAROTA DIAMANTATA PENTRU PLACI CERAMICE, 70 MM, PRINDERE M14 * 053070 1 ADAPTOR M14 * AM14 3 STB 24 - CREION ZIDARIE VERDE, MINA 4H, 24cm (R2.4.5.3) * 66011020 3 GENUNCHIERE CAUCIUC * 308100 3 PRELUNGITOR RULAT PE TAMBUR CORDON PVC NEGRU 3X2.5/25m (103395) PROMO * 5944015003395 1 AZ 60 - NIVELA ALUMINIU, PROFIL DREPTUNGHIULAR, 2 BULE, 60cm, 0.5mm/m (R7.3.1.0) * 01160801 1 BT 160 - STATIV PT NIVELA 5/8" 97-160cm * 0601091200 1
- Număr anunț
- DA28800146
- Autoritate contractantă
- RIAL SRL (CUI 1107650)
- Furnizor / câștigător
- TECHNO PRO SRL (CUI 11430542)
- Cod CPV
- 44512000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.860 RON
- Valoare atribuită
- 3.860 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.