Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia, prin incheierea unei comenzi -contract, a serviciilor de remediere la utilajul Edelmann V52. Se vor remedia defecţiunile constatate prin RS-13922, RS -13920, RS-13847, respectiv se vor repara axul pneumatic, reductorul de la grupul 8, lampa UV de la grupul 7 si potentiometrul de la ansamblu motor/reductor/potentiometru; se vor efectua probe in vederea functionarii corespunzatoare a utilajului.
- Număr anunț
- DA28768612
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI 14348324)
- Cod CPV
- 71333000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.860 RON
- Valoare atribuită
- 13.860 RON
- Data publicării
- 15.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.