Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia, prin incheierea unei comenzi -contract, a serviciilor tehnice la echipament CardMail 3000 seria M9925 . Se vor remedia defecţiunile constatate prin RS14057 si M 14066 si se vor efectua probe, in vederea functionarii corespunzatoare a echipamentului.
- Număr anunț
- DA28767528
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI 14348324)
- Cod CPV
- 71330000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.187 RON
- Valoare atribuită
- 6.187 RON
- Data publicării
- 15.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.