Atribuită
Cumpărare directă
SALAM SANDWICH TOAST KG KG 24,840 1 820,47 COTLET PORC FARA OS VID K KG 46,970 1 885,85 CARNACIORI PORC AFUMATI K KG 18,700 1 426,55 ARIPI PUI GASTRO KG KG 62,840 1 725,80 PULPE SUP.DEZ.F.PIELE GAS KG 75,720 1 1228,94 FICAT PUI TAVITA KG KG 27,800 1 373,63
- Număr anunț
- DA28856688
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15119000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.462 RON
- Valoare atribuită
- 4.462 RON
- Data publicării
- 27.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.