Atribuită Cumpărare directă

39833660 2 HEINNER HEK-17IX FIERBATOR AP 58197328 1 HEINNER HF-N250F+/V250F+ FRIG mai putin; 15939721 2 GLADE SPR.LILY 300ML 3BUC 20927695 10 ECONOMIC SAP.LIC.PIELE SEN.5L 21733001 12 PLS SET CURATENIE GAL10L+MOP 26025684 12 ECONOMIC DETERGENT PARCHET 5L 26109876 5 ECONOMIC DETERGENT GEAMURI 5L 29363223 2 ACE BLENCH REGULARBOX2L 30372353 12 BIOCARPET 500ML+250ML 33978487 20 OTI SACI MENAJ 60L 10BUC 35268507 19 NOVAX LAVETE UNIVERSALE 3BUC 35716232 2 AGR SET MATURA CU COADA+FARAS 35971316 20 TPS REZ. MOP BUMB.MAR.XL 220G 36376176 12 MADERO SACI MEN.NEGR.120L 20B 40475105 3 SERVETELE ALBE2STR 250BUC 40529919 2 MILDE RELAX H.IG.3STR 24ROLE 40938276 10 DOMESTOS PROF.PINE DEZ. 5L 41825902 24 NUFAR DETARTR.ULTRA750ML 41963125 12 CIF LICH.ABR.LEM.500ML 42380816 4 PAPELY RL.PROF.2STR 100M 42828236 2 MANUSI VINIL L 100BUC 45005089 24 PRONTO SPR.LEMN CLAS.300ML+33 47116611 12 FINO BUR.SARMA 2BUC 52470630 4 PROSOP V FOLD.2STR.5X200BUC 60817111 20 FINO LAVETE UMEDE 3 BUC 75238675 12 FAIRY DET.VASE CHAMOMILE 800M 85165918 2 ROPACK BURETI VASE 10BUC 85783199 2 COADA LEMN IMBRACATA PVC 1,1M 88734991 10 ECONOMIC DET.SUPRAF.BUBBLE 5L 92390103 9 RIVEX EXPERT INOX 750ML 93895498 8 FARAS EKONEX OTI mai putin;17338773 2 PLATINET CALCULATOR 12 DIGITI 20516720 4 ESS CLIPBOARD STANDARD/DIV CU 22764229 4 TIP DOSAR INCOP 1/2 200GR/5BU 23361876 60 PGN MAPA PLASTIC BUTON/140 MC 23759020 8 ICO RADIERA OVALA 2BUC/SET 24620510 2 RTC SUPORT ETICHETA CHEIE/10B 25844556 40 RTC BIBL.PP LUX ALBS A4/7 CM 2585839

Număr anunț
DA28840096
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE DIBOS" COMUNA MANESTI (CUI 29062982)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
31600000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.262 RON
Valoare atribuită
11.262 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.262 RON

din 11.262 RON estimat