Atribuită Cumpărare directă

ALUFIX SACI MENAJ 240L 10 RE 34 1 799,68 FINO SAC GUNOI 60L/20BUC BU 50 1 170,50 FINO SACI GUNOI 35L 30BUC BU 50 1 137,00 FINO SACI MEN.EASY 120L 1 BU 40 1 441,20

Număr anunț
DA28823613
Autoritate contractantă
CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.548 RON
Valoare atribuită
1.548 RON
Data publicării
22.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.548 RON

din 1.548 RON estimat