Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE PENTRU CURATENIE- SANO FLOOR FRESH LILAC 2L BU 5 NUFAR VERDE WC GEL 750ML BU 4 NUFAR ANTIMUCEGAI 500ML BU 5 MADERO/EPACK LAV.MICR.UNI BU 10 S-B LAVETA ABSORBANTA 5BU PG 3 MADERO BUR.VASE CANELURI BU 1 SERVETELE CUT.EXCL2STR150 CU 63 FIORE ROLE C.ALBE 2STR 8B BU 5 IGIENOL DEZINF.UNIV.VERDE BU 4 PULVERIZATOR CU REZERVOR/ BU 12 total 780,89 +CIF PROF.CREMA LEMON 2L RE 2 CIF.PROF.CREAM LEMON 750M BU 3 SANO FLOOR FRESH HOME LUX BU 3 SANO FLOOR FRESH LILAC 2L BU 5 SANO C.SOL.GEAM PIST.1L RE 8 CILLIT BANG DUO LIM+DEG 2 BU 3 SANO F.PLUS ARAGAZ750ML RE 2 SERVETELE CUT.EXCL2STR150 CU 42 FIORE ROLE C.ALBE 2STR 8B BU 3 DOMESTOS ATLANTIC 2L PG 9 DOMESTOS SV.DEZINF.LEMON BU 4 IGIENOL DEZINF.MARIN 750M BU 8 ENTAC PREL.3 PR+INTR/1.5M BU 2 STROHM MULTIPR.4PR+INTR.3 BU 2 COMMEL ADAPTOR DB+INTR.16 BU 2 HEINNER RULETA HOBBY 3M BU 2 LT RULETA 5MX19MM CAP MAG BU 2 total 1.073,83
- Număr anunț
- DA28788197
- Autoritate contractantă
- COMUNA PRUNDU BARGAULUI (CUI 4347410)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.854 RON
- Valoare atribuită
- 1.854 RON
- Data publicării
- 17.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.