Atribuită
Cumpărare directă
CASCAVAL DALIA CALUP KG KG 6,318 1 MERE IDARED PL KG CI KG 38,000 1 CARTOFI ALBI NOI RO 10KG BU 3 1 USTUROI RO 500G BUC CI BU 1 1 VARZA ALBA PL. KG C.I KG 19,000 1 MORCOVI RO KG CI KG 19,600 1 ARDEI GRAS BIANCA RO. KG KG 4,970 1 CEAPA GALBENA RO.KG CI VR KG 15,400 1 TELINA NL KG. CI VRAC KG 9,800 1 ROSII TR. KG C.I VRAC KG 5,852 1 B.ELIO MAZARE VERDE 720G BO 12 1 GAROM PORUMB DULCE 340G CV 10 1 B.SCAN.PATE SIBIU PUI200G CV 15 1 GAROM TON BUCATI ULEI 160 CV 10 1 SORA SOARE.ULEI FL.SO.1L ST 6 1 MONOR LAPTE 1,5% 1L BU 30 1 TPS ZAHAR 1KG PG 10 1 ARNOS FRUNZULITE 200G PG 10 1 BARILLA FUSILLI 500G CU 10 1 PHIL. CR.BRANZA SIMPLA 20 BU 20 1 ZUZU IAURT 3% 140G 7+1 IF 17 7 ALBALACT UNT 65% 200G PC 15 1 ALBATROS OUA COD2 CLS.L 2 CA 1 20 PULPE DEZ.PUI TAV.KG KG 19,028 1 AMESTEC 10 LEGUME 2,5KG BU 2 1 CAMARA VERDE SPANAC TOCAT PG 2 1 LADORNA SMANTANA UHT 32% CU 3 1 VIVA CEREALE BALLS 500G PG 6 1 ATIFCO FASOLE 1KG PG 3 1
- Număr anunț
- DA28787965
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Mihail Kogalniceanu Sebes (CUI 12864680)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.956 RON
- Valoare atribuită
- 1.956 RON
- Data publicării
- 17.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.