Atribuită
Cumpărare directă
CAROLI SUNCA PRES.PIEPT P KG 3,080 1 105,12 MUSCHIULET PORC TAV.KG KG 10,205 1 278,70 PIEPT PUI DEZOSAT ATM CCA KG 9,698 1 210,25 PULPE SUP.DEZ.F.PIELE GAS KG 10,344 1 183,92 BANANE CI CCA 18KG CI CA 2 1 191,08 PERE KAIZER ZA KG CI KG 25,080 1 193,37 MERE IDARED PL KG CI KG 25,620 1 59,18 CARTOFI ALBI NOI RO 10KG BU 8 1 151,84 CEAPA GALBENA RO KG C.I KG 9,940 1 17,69 PASTARNAC RADACINA RO KG KG 10,020 1 57,62 VARZA ALBA RO KG C.I KG 9,600 1 21,22 MORCOVI RO KG CI KG 19,000 1 39,71 TELINA NL KG CI KG 9,800 1 46,45 CASTRAVETI FABIO RO. KG C KG 7,020 1 44,30 ROSII TR KG CI KG 7,200 1 34,13 ARDEI GRAS BIANCA RO KG C KG 5,360 1 19,72 SALATA VERDE RO BUC C.I BU 10 1 29,40 ARGUS ULEI FLOAREA SO1L ST 18 1 159,48 LADORNA LAPTE UHT 3,5 % CU 36 1 203,04 BARILLA PENNE RIGATE1KG CU 10 1 90,30 COVALACT BRANZA VACI 10KG GL 1 10 168,90 PAKMAYA DROJDIE 500G PC 6 1 33,36 TPS OUA COD 3 CLASA M
- Număr anunț
- DA28779984
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SANPETRU (CUI 29451300)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.281 RON
- Valoare atribuită
- 3.281 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.