Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie pachet produse de protocol, conform oferta transmisa. Pachetul contine urmatoarele produse: - Rezerva odorizant, GLADE REL.AUT.SP.REZ.269ML, 3BUC, 33.98 lei/set, fara tva - 8 set-uri; - Servetele umede antibacteriene, TOUCH SERV.ANTIB.CLASIC 70B, 8.28 lei/pachet, fara tva - 30 de pachete; - Baterii alcaline, VARTA BAT.LONGL.POWER R6/4+, 14.44 lei/set, fara tva - 10 set-uri; - Baterii alcaline, VARTA BAT.LONGL.POWER R3/4+,14.44 lei/set, fara tva - 10 set-uri; - Sevetele la cutie, SERVETELE CUT.EXCL2STR150BU, 2.51lei/cutie, fara tva- 30 de cutii; - Servetele de masa, PIRAM.SERV.25X25CM 2STR.100, 3.72 lei/pachet -50 de pachete; - Taxa de inox,TAVA DR AMBRA 40X30CM IR, 42.01 lei /buc, fara tva - 1 bucata.
- Număr anunț
- DA28770940
- Autoritate contractantă
- Judetul Brasov (CUI 4384150)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.112 RON
- Valoare atribuită
- 1.112 RON
- Data publicării
- 15.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.