Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cablu HDMI 1M V1.4 tata-tata cable, HIGH SPEED ETHERNET, Cablu HDMI 1 metru,Adator de retea USB3.0 L

Număr anunț
DA34549222
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Cod CPV
30230000-0 · Material informatic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.474.833 RON
Data publicării
22.11.2023 11:23
Data finalizării
23.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.474.833 RON