Atribuită
Cumpărare directă
pachet de alimente 12 BARILLA PENNE RIGA.500G 5,570 FICAT CURCAN CG.KG 5 OLYMPIA BORS 1L 5,266 CARNE TOC.AMESTEC TAV.CONG. K 2 BOROMIR PISCOTURI 800G 1,558 LAMAI TR KG CI VRAC 1 BANANE CI.CCA.18KG C.I 2,720 TELINA NL KG. CI VRAC 15 D ALE GURII CIUPERCI TA.400G 2 ROSH.SORRENTO CI GLZ1KG 2 SOLOM.BRANZA GRASA VACI 1KG 2 ROSH.JELLY JEL.GLAZ.1KG 1 BIG PANDA TELEMEA VACA 4KG 8,372 PIEPT PUI DEZ.F.P.PG CG.KG 1 JOE NAPOLIT.CACAO 4KG 14 OLYMPUS LAPTE CONSUM 3,7% 1L 18,940 MERE IDARED PL KG CI 4 BOROMIR PISCOTURI 200G 8 B.SCAN.PA.BUCEGI PUI 200G 12 OLPO ULEI FL.SOARELUI1L 90 CROCO PETIT BEURR100G 2 MOARA A.GRIS 500G 8 CASA T.FASOLE GALB. PASTAI1 K 10 ZUZU IAURT 3% 140G 7+1 35,800 PULPE DEZ.PUI TAV.KG F-IC 2,060 MORCOVI RO KG CI 5 D ALE GURII MALAI 1KG 10,540 VARZA ALBA RO KG CI VRAC 6 HOCHLAND TELEMEA 350G 1 VANBET OUA COD 3 CL.L 30BUC 2,785 MUSCHI FILE AFUMAT KG 8 SOLOMONESCU UNT 65% 200G 5,240 ARDEI GRAS BIANCA RO KG CI 14,920 PERE SANTA MARIA TR KG CI 1 FIGARO MASLINE NEGRE 935G 4 CARTOFI ALBI RO.10KG BUC C.I 3,176 PULPA VITA CONGELATA KG 5 POIANA CHOKOTOFF 238G
- Număr anunț
- DA28758782
- Autoritate contractantă
- Liceul Gheorghe Munteanu Murgoci Macin (CUI 4165699)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.553 RON
- Valoare atribuită
- 2.553 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.