Atribuită
Cumpărare directă
MAGURA PRAJ.LAPTE 35G CARTOFI ALBI NOI RO 10KG PASTARNAC RADACINA RO KG CEAPA GALBENA RO KG. C.I CEAPA GALBENA RO KG. C.I MORCOVI RO KG CI MORCOVI RO KG CI MORCOVI RO KG CI TELINA RO. KG. C.I PATRUNJEL LG RO C.I ARDEI GRAS BIANCA RO KG C ARDEI GRAS BIANCA RO KG C SORA SOARE.ULEI FL.SO.1L HELGA LAPTE UHT 3,5% 1L CSALADI FIDEA SCURTA 4OUA HUTTON CUS-CUS 500G HUTTON MELCISORI 6 OUA 25 HUTTON ROMBURI 6 OUA 250G BANEASA FAINA 000 1KG+10% SALROM SARE MARUNTA 1KG CIO BOIA ARD.DULCE 500G ORLANDO PIPER MACIN500G PDK VEGETA 3KG+VEG.GAINA COLONIAL FOI DAFIN 100G PUNGA BIODEGR.300X400X0.0 TACAM PUI PG. KG TACAM PUI PG. KG TACAM PUI PG. KG AGRIROM CASCAVAL PANE CG. DERONI OREZ CAL.II 2,5KG COLONIAL AMIDON PORUMB 2K
- Număr anunț
- DA28757466
- Autoritate contractantă
- Scoala Generala "Aron Cotrus" Arad (CUI 29034044)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.559 RON
- Valoare atribuită
- 1.559 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.