Atribuită
Cumpărare directă
Denumire MA Cant. UV -------------------------- -- -------- --- B.KINDER BUENO CACAO43G BU 160 1 MILKA CIOC.LAPTE 100G BU 10 1 ELIO FASOLE GALBENA720G BO 16 1 HOME G.CIUPERCI TAI300G BO 12 1 CONSERVF.ZARZ.CIO700G BO 6 1 ELIO CASTRAVETI OTET 720G BO 18 1 FIGARO MASLINE NEGRE F.S. BO 20 1 B.SCAN.PATE BUCEGI PO300G CV 20 1 RIO M.TON UL.MAS.3X160G P CV 5 1 BARILLA PENNE RIGA.500G CU 10 1 GYERM.ATA PAIANJEN.8OUA25 PG 40 1 FINETI CREMA ALUNE 400G CU 6 1 PODRAVKA VEGETA 500G PG 8 1 KINDER HAPPY HIPPO5X20G IF 24 5 KIT KAT CIOCOLATA 41,5G BU 160 1 B.KINDER DELICE 39G BU 160 1 RAFFAELLO T15 150G CU 18 1 FICAT PUI TAV.KG KG 6,403 1 CAMARA VERDE SPANAC TOCAT PG 2 1 NESTLE CHEERIOS 500G PG 10 1 B.BORSEC APA PLATA 2,0PET ST 30 1
- Număr anunț
- DA28756321
- Autoritate contractantă
- G.P.P NR.8 (CUI 29074200)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.792 RON
- Valoare atribuită
- 2.792 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.