Atribuită Cumpărare directă

SLANINA AF.CU BOIA KG KG 28,500 1 371,93 SLANINA AFUMATA KG KG 4,220 1 52,62 PULPE SUPERIOARE TAV.KG KG 82,416 1 829,93

Număr anunț
DA28744376
Autoritate contractantă
CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15110000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.254 RON
Valoare atribuită
1.254 RON
Data publicării
13.09.2021 00:00
Data finalizării
16.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.254 RON

din 1.254 RON estimat