Atribuită Cumpărare directă

D AUCY MAZARE VERDE800G CV 200 1484 D AUCY FASOLE VERDE800G CV 200 1700 D ALE GURII CIUP.TA.2550G CV 20 411.8 RAURENI ZARZAVAT CI. 700G BO 190 1094.4 FARM.MASL.KALA.F.S.3KG CV 20 1269.8 CEGUSTO ROSII IN BULION 6 BO 200 772 HORTI.PASTA TOM.24%800G CV 15 110.4 ANTREF.PATE PORC FARA E20 CV 60 316.8 GAROM TON BUC.ULEI 1705G CV 25 1131.5 RAZA.S.ULEI FL.SOAREL1L ST 60 410.4 MARGARITAR ZAHAR CR.1KG PG 20 50.8 BANEASA FIDEA CUIB200G PG 20 37.8 BANEASA SPAGHETTI 500G PG 20 73.6 BARILLA PENNE RIG.F.GLU.4 CU 4 50 BARILLA SPAGHETI N.5 F.GL CU 4 50 PANZANI SPAGHETTI 500G PG 20 98 TPS FAINA ALBA 000 1KG PG 15 31.05 TITAN.MALAI.EXTRA. 1KG PG 15 53.55 TITAN GRIS 500G PG 24 74.64 RAURENI GEM CAPSUNI 370G BO 12 100.32 RAURENI GEM CIRESE 370G BO 12 96.96 RAURENI GEM PRUNE 370G BO 60 348.60 REGAL OTET ALIMENTAR 1L ST 12 33.36 SALROM SARE RECR.IOD1KG CU 25 49.5 ORLANDO PIPER MACIN500G PG 2 37.78 COLONIAL FOI DAFIN 100G PG 10 30.20 OLYMPIA MUSTAR CLAS.300G BO 8 24.72 DERONI FASOLE BOB GU.900G PG 15 129.90 ATIFCO OREZ BOB ROTUND 1K PG 24 197.52

Număr anunț
DA28730497
Autoritate contractantă
SCOALA SPECIALA NR. 4 BUCURESTI (CUI 4340617)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.269 RON
Valoare atribuită
10.269 RON
Data publicării
10.09.2021 00:00
Data finalizării
13.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.269 RON

din 10.269 RON estimat