Atribuită Cumpărare directă

LAMAI ZA KG CI KG 10,200 1 MERE IDARED PL KG CI KG 30,400 1 CARTOFI ALBI NOI RO 10KG BU 2 1 VARZA ALBA RO KG CI KG 10,995 1 MORCOVI RO KG CI KG 9,800 1 ARDEI GRAS BIANCA RO. KG KG 5,000 1 CEAPA GALBENA RO.KG CI VR KG 10,072 1 TELINA NL KG. CI VRAC KG 5,358 1 B.ELIO MAZARE VERDE 720G BO 6 1 ELIO FASOLE GALBENA720G BO 6 1 NATURAVIT CIUPERCI FELII BO 12 1 KLEVA CASTR.OTET 600G BO 12 1 B.SCAN.PATE SIBIU PUI200G CV 15 1 GAROM TON BUCATI ULEI 160 CV 15 1 MONOR LAPTE 1,5% 1L BU 30 1 TPS ZAHAR 1KG PG 20 1 BANEASA FIDEA 4OUA 200G PG 10 1 TPS FAINA ALBA 000 1KG PG 10 1 MOARA A.GRIS 500G PG 12 1 AROVIT GEM CAPSUNI 360G BO 6 1 SALROM SARE IOD.EXTR1KG CU 2 1 FUCHS BOIA DULCE 500G BO 1 1 KOTANYI PIPER NE.MAC161G DZ 1 1 KAMIS CIMBRU 10G PG 5 1 KAMIS PATRUNJEL 8G PG 5 1 KAMIS LEUSTEAN 7G PG 50 1 PODRAVKA VEGETA 1000G+200 PG 6 1 KAMIS FOI DAFIN 5G PG 5 1 BELIN STAND.FR.PAD20X2G CU 10 1 FA.AROMFR.LAMAIE 20X2G BU 10 1 BELIN MENTA 20X1,8G BU 10 1 ROSH.JOHNNY CROCKER500G BU 5 1 B.CROCO BI.CREMA.CACAO25G BU 150 1 BUGGY PUFULETI LAP50G BU 100 1 PHIL. CR.BRANZA SIMPLA 20 BU 20 1 ZUZU IAURT 3% 140G 7+1 IF 20 7 ALBALACT UNT 65% 200G PC 20 1 ALBATROS OUA COD3 CL.L 30 IF 5 30 PUNGA BIODEGR.300X400X0.0 BU 1 1 PIEPT PUI DEZ.F.P.PG CG.K KG 6,524 1 PULPE DEZ.PUI TAV.KG KG 12,706 1 AMESTEC 10 LEGUME 2,5KG BU 1 1 LADORNA SMANTANA UHT 32% CU 3 1 BITAR OREZ BOB LUNG 1KG PG 10 1 B.BORSEC A.CARBO. 1,5PET ST 36 1 B.BORSEC APA PLATA 2,0PET ST 60 1

Număr anunț
DA28728677
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Mihail Kogalniceanu Sebes (CUI 12864680)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.857 RON
Valoare atribuită
2.857 RON
Data publicării
09.09.2021 00:00
Data finalizării
11.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.857 RON

din 2.857 RON estimat