Atribuită Cumpărare directă

PACHET BIROTICA PAPETARIE NUMAR DE REFERINTA: 159-27647049 PRET DE CATALOG: 552,20 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 44423000-1 Diverse articole (Rev.2) DESCRIERE: 27647049 HER DOSAR PP SINA/NEGRU 60 BUC - 0.34 LEI/BUC 27776970 BIC PIX ROUND STIC ALBS,60/ 60 BUC - 0.44 LEI/BUC 32225781 MP CAPSE 24/6,1000BUC/CUT 10 BUC - 2.05 LEI/BUC 36046423 MAP CAPSAT UNIV 24-26/6/20 2 BUC - 14.41 LEI/BUC 42465781 SCR AGRAFE METAL/32MM 5 BUC - 4.11 LEI/BUC 42687384 DRB PERFORATOR 40 COLI 2 BUC - 31.28 LEI/BUC 47331590 DON TUS PT STAMPILA 30ML/AL 1 BUC - 5.18 LEI/BUC 50564038 CLIO H COP A4/80GR/FSC/CUT 20 BUC - 9.37 LEI/BUC 51664563 RTC DOSAR INCOP 1/1 A4/25 B 25 BUC - 0.42 LEI/BUC 78119245 GPV PLIC TC5/SILICON/100 100 BUC - 0.25 LEI/BUC 92632405 PGN FILE PROTECTIE A4/40 MC 5 BUC - 2.86 LEI/BUC PACHET PRODUSE DE CURATENIE NUMAR DE REFERINTA: 159-20649802 PRET DE CATALOG: 443,42 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 39831240-0 Produse de curatenie (Rev.2) DESCRIERE: 20649802 ONDA HART.IG.2STR40BUC 100buc - 0.16 lei/buc 26025684 ECONOMIC DETERGENT PARCHET 1buc - 21.70 lei/buc 33978487 OTI SACI MENAJ 60L 10BUC 1buc - 3.79 lei/buc 40153264 TPS CLOR 5L 1buc - 6.01 lei/buc 43648781 OTI SACI MENAJ.ECON.35L 50B 1buc - 2.96 lei/buc 45468931 SERVETELE CUT.EXCL2STR150BU 1buc - 2.35 lei/buc 46705414 JASOL SAPUN LICHID 5L 1buc - 17.51 lei/buc 56153174 FINE TO.PROS.PLIAT V 1ST 4X 40buc - 0.32 lei/buc

Număr anunț
DA28709153
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 TOPALU (CUI 28019429)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
995 RON
Valoare atribuită
995 RON
Data publicării
08.09.2021 00:00
Data finalizării
08.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

995 RON

din 995 RON estimat