Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare articole de bucatarie, conform referat de necesitate nr. 5386 din data de 31.08.2021, aferent desfasurarii in conditii optime a evenimentului intitulat Summer Fest ed.X Comuna Ghioroc

Număr anunț
DA28684792
Autoritate contractantă
Comuna Ghioroc (CUI 3520237)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.433 RON
Valoare atribuită
3.433 RON
Data publicării
03.09.2021 00:00
Data finalizării
03.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.433 RON

din 3.433 RON estimat