Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare produse alimentare, conform referat de necesitate n. 5387 din data de 31.08.2021, aferent desfaurarii in conditii optime a evenimentului SUMMER FEST ED . x.

Număr anunț
DA28684718
Autoritate contractantă
Comuna Ghioroc (CUI 3520237)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.601 RON
Valoare atribuită
4.601 RON
Data publicării
03.09.2021 00:00
Data finalizării
03.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.601 RON

din 4.601 RON estimat