Atribuită
Cumpărare directă
FARMEC FRESH SAPUN LIC. 50020 buc WEBER MATURA SORG IMBOTTITA 4 buc PERIND COADA LEMN 1,2M 5 buc, BIOCARPET 500ML+250ML 4 buc. TPS REZ. MOP BUMB.MAR.XL 22 4 buc, PRONTO SPR.LEMN CLASSIC300M 5 buc, SANYTOL DEZINF.UNIV.PARDOS 18 buc. NUFAR PT FAIANTA 1L 8 buc, CLIN WINDOWS LEMON PISTOL50 14 buc, CIF.PROF.CREAM ORIGINAL 750 5 buc, PEAK WC APA AZUR OCEAN 55G 16 buc, DOMESTOS ATLANTIC 1L 8 buc, MILDE HART.IG.SENS.3STR.24R 11 buc, OTI PROSOP HARTIE 2STR.73M 12 buc, AIR WICK MAGNOLIE REZ.250ML 4 buc, ARIEL AUTOMAT COLOR 4KG 1 buc, TOP GLOVE MANUSI LAT.MEN30C 4 buc, FINO SACI GUNOI 35L 30BUC 20 buc, FAIRY DET.VASE POMEG OR 400 8 buc, SANO K600+ MUST/TANT/MOLII 6 buc, FIORE SERVETELE 1 STRAT 100 buc/PACHET 16 BUC
- Număr anunț
- DA28684330
- Autoritate contractantă
- UAT COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 3126624)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.746 RON
- Valoare atribuită
- 1.746 RON
- Data publicării
- 03.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.