Atribuită
Cumpărare directă
SOMAT SARE DEDUR. 1,5KG MADERO BUR.VASE CANELURI 20 MOP PLAT ECON+COADA METAL 1 SANO FLOOR PLUS 4L SOMAT ALL IN ONE 100TABLETE ANA ALCOOL SANITAR 70% 1L SANO SUSHI CLOTH LAV.USC.40 CIF CREMA DE CURATAT REGULA JASOL PAST.DEZINF.145BUC TPS REZ. MOP BUMBAC MAR.L 2 SANO MAXIMA BALSAM RUFE 4L SANO F.PLUS ARAGAZ750ML TPS CLOR 5L MILDE RELAX H.IG.3STR 24ROL ACE LAVANDA 2L/BAX DOMESTOS PROF.PINE DEZ. 5L PERIND GAL.DREPT.CU STORCAT RIVEX PRAF CURATAT 500G FINO HARTIE COPT 8M COADA LEMN FILET 1,1M FI=20 TRIM PRIMAV.SAP.L.LACR4L AIR WICK REZ COOL LIN250ML RIVEX PARCHET 4L SANO SPARK MIG.DET.VASE 1L NEVE PROSOP 200M AJAX GEAM FLOW.SPRING5L IGIENOL DEZINF.UN.BL.4L PROSOP V FOLD.2STR.5X200BUC VILEDA LAVETA UNIV STYLE4 DERO OZON+ BRIZA MARII 10KG BREF POWER AKT.GEL OCEAN 70 SCOTCH BRITE SPIRALA 2BUC FINO SAC GUNOI 60L/20BUC RIVEX SPR.MOB.FLOR.300ML GTI MATURA CU COADA SI FARA NUFAR PT.FAIANTA 3L IGIENOL DEZINF.UNIV.VERDE 4
- Număr anunț
- DA28681630
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 CRISTAL (CUI 13629810)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.923 RON
- Valoare atribuită
- 1.923 RON
- Data publicării
- 03.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.