Atribuită
Cumpărare directă
PROTEX ULTRA SAP.LIC.REZ.70 OTI PUNGI ALIM.SOL.5L 100BU SANO FLOOR PLUS 4L WEBER MATURA SORG IMBOTTITA AJAX LEMON PRAF CURATAT 450 CIF CREAM AR.EUC HERB 500ML SANO SUSHI CLOTH LAV.USC.40 BIOCARPET 500ML+250ML JASOL PAST.DEZINF.145BUC EMEKA MOUNTAIN H.IG.STR.24R FAIRY EXPERT LEMON 5L SANO F.PLUS ARAGAZ750ML MATURA FIR LUNG FARA COADA TPS CLOR 5L MILDE RELAX H.IG.3STR 24ROL ACE LAVANDA 2L/BAX NUFAR PT FAIANTA 1L RIVEX PRAF CURATAT 500G FINO HARTIE COPT 8M COADA LEMN FILET 1,1M FI=20 TRIM PRIMAV.SAP.L.LACR4L
- Număr anunț
- DA28681420
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 CRISTAL (CUI 13629810)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.499 RON
- Valoare atribuită
- 3.499 RON
- Data publicării
- 03.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.