Ofertă acceptată Cumpărare directă

tub tremocontractibil 12-3

Număr anunț
DA34550986
Autoritate contractantă
U.M. 0172 Dragalina (CUI 8526893)
Cod CPV
44111530-5 · Accesorii izolante electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.913.850 RON
Data publicării
22.11.2023 11:23
Data finalizării
23.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.913.850 RON