Atribuită
Cumpărare directă
Digi Internet Business 150 Mbps(tarif 50 euro+tva) tarif lei1 247 x 1 pachet =247lei +tva Cablu Tv abonament baza -tarif 21,8487 lei x 1 pachet = 21,8487 lei +tva Digi Tel Conect 2 (tarif 2 euro+tva)= 9,88 lei +tva Adrese ip seplimentare - (tarif 1 euro+tva/ip) tarif 4,94 Lei x 4 pachete=19,76 lei +tva *************************************************** Curs valutar 1 euro = 4.94 lei Total abonament lunar: 298,49 lei + TVA CPV: 72400000-4
- Număr anunț
- DA28871736
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Judeteana Satu Mare (CUI 3896593)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.581 RON
- Valoare atribuită
- 3.581 RON
- Data publicării
- 28.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.