Atribuită
Cumpărare directă
-o conexiune MPLS L3 200 Mbps 346.44 RON/luna/fara tva , 30 conexiuni MPLS L3 10 Mbps -1,039.31 RON/luna/30 porturi/camere, o conexiune Digi Net Business Internet Garantat 90Mbps 148.47 RON/luna/fara tva . Facturarea serviciilor se va face la cursul EUR din data emiterii facturii. -tarif lunar : 1,534.22 RON fara TVA
- Număr anunț
- DA28863081
- Autoritate contractantă
- COMUNA CERASU (CUI 2843205)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.821 RON
- Valoare atribuită
- 36.821 RON
- Data publicării
- 27.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.