Atribuită Cumpărare directă

33 linii telefonice analogice in sediile secundare, convorbiri NELIMITATE in retea pe liniile SIP din sediul central, 5000 minute pentru alte retele fixe si mobile nationale; centrala telefonica in custodie. Perioada contractuala cuprinsa intre 01.10.2021 - 30.11.2021. Cadrul obligational va fi stabilit contractual.

Număr anunț
DA28859947
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA METROPOLITANA BUCURESTI (CUI 4505405)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64211000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.235 RON
Valoare atribuită
2.235 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
27.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.235 RON

din 2.235 RON estimat