Atribuită Cumpărare directă

Servicii de telecomunicatii configurate in retea MPLS, inclusiv routere in custodie, in locatiile autoritatii contractante DigiNET MPLS L3 100 Mbps; DigiNET MPLS L3 1 Gbps; Digi Net Business Garantat 300Mbps. Perioada contractuala cuprinsa intre 01.10.2021 - 30.11.2021. Cadrul obligational va fi stabilit contractual.

Număr anunț
DA28859815
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA METROPOLITANA BUCURESTI (CUI 4505405)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64227000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.380 RON
Valoare atribuită
22.380 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
27.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.380 RON

din 22.380 RON estimat