Atribuită Cumpărare directă

Servicii de internet pentru 2 locatii, conexiuni stabile, permanente, pe fibra optica, cu urmatoarele caracteristici per locatie: - 1000 mbps downlink, - 500 mbps uplink. - 1 Adresa IP publica statica per conexiune (adresa se aloca automat la conectarea prin protocolul PPPoE) - SLA – disponibilitate minima lunara 98% - Call center dedicat clientilor business si suport tehnic 24/7 mai putin Instalarea pana in camera tehnica va fi asigurata de catre echipele furnizorului. Pret servicii: 219 lei/luna (fara TVA) Pret instalare 1060lei fara TVA Pret total contract (4 luni, perioada 20.09.2021-31.12.2021) = 1936 lei fara TVA ; cu posbilitate de prelungire 4 luni cu acordul ambelor parti

Număr anunț
DA28768816
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02301 (CUI 4267281)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.936 RON
Valoare atribuită
1.936 RON
Data publicării
15.09.2021 00:00
Data finalizării
16.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.936 RON

din 1.936 RON estimat