Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de inspecție tehnică periodică (ITP) – autoturism Dacia Logan cu nr. AB-10-UAX

Număr anunț
DA34542308
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1 RON
Valoare atribuită
36.442.410 RON
Data publicării
21.11.2023 11:23
Data finalizării
23.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.442.410 RON

din 1 RON estimat