Atribuită Cumpărare directă

Curs de instruire Asistenti Personali ai persoanelor cu handicap grav cf Legii 448/2006 si Ordin 319/2007 pentru un numar de 12 asistenti personali.

Număr anunț
DA28837585
Autoritate contractantă
COMUNA VANATORI (PRIMARIA VANATORI) (CUI 4393212)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE CONSULTANŢĂ ŞI STUDII EUROPENE SRL (CUI 17253210)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.656 RON
Valoare atribuită
1.656 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.656 RON

din 1.656 RON estimat