Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare Pachet cartușe, tonere, drum unit în conformitate cu Formularul de propunere tehnică și financiară, transmis de dvs. prin e-mail și înregistrat la sediul CJ Alba sub nr. 19157/03.09.2021. Pachetul cuprinde achiziționarea următoarelor consumabile: Cartuș Canon PFI 102C, original, 130 ml. – 1 buc., Cartuș Canon PFI 102M, original, 130 ml. - 1 buc., Cartuș Canon PFI 102Y, original, 130 ml. – 1 buc., Cartuș Canon PFI 102MBK, original, 130 ml. – 1 buc., Cartuș Canon PFI 102BK, original, 130 ml. – 1 buc., Cartuș Canon PG-545 black, original, 180 pag. – 1 buc., Waste toner box Develop ineo +554, original, aprox. 40.000 pag. – 1 buc., Drum unit cyan Develop ineo +554, original, aprox. 75.000 pag. – 1 buc. OBS.: Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achizitie directa. Persoanele cu functii de decizie sunt publicate pe site-ul www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA28683513
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- LICOMP SRL (CUI 16436678)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.845 RON
- Valoare atribuită
- 1.845 RON
- Data publicării
- 03.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.